We love to SKATE

مجموعه ورزشی هایپر اسکیت - تاسیس ۱۳۹۷

این مجموعه به همت جناب آقای مجتبی حاجی پور مربی پیش کسوت تیم ملی اسکیت سرعت و  با طراحی گروه معماری ژیار جهت بالا بردن سطح ورزش کشور به ویژه ورزش اسکیت تاسیس گردید.
مجموعه ورزشی هایپراسکیت دارای امکانات سالن سرپوشیده و زمین تخصصی اسکیت، فروشگاه ورزشی، بوفه و فضای باز و رَک تخصصی کلستنیکس و کراس فیت با هدف استعداد یابی و تربیت ورزشکاران حرفه ای برای شرکت در مسابقات داخلی و خارجی  و تشکیل تیم های ورزشی در رشته های اسکیت سرعت، اسکیت هنری، اسکیت فری استایل، هاکی با اسکیت و سایر ورزشهای ویژه سالنی.
ما در این مجموعه با بکار گیری دانش مربیان مجرب و پیش کسوت و طراحی یک سیستم جدید کاربردی برای آموزش از سنین پایین در نظر داریم با ایجاد یک فضای مناسب جهت فعالیت های ورزشی برای تمامی سنین، ورزشکارانی را برای کسب مقام های قهرمانی در رشته های مختلف تربیت کنیم.  
آموزش تخصصی اسکیت زیر نظر مربیان تیم های ملی و بازیکنان مدال آور و پیش کسوت تضمینی در آکادمی هایپراسکیت.
  کلاسهای باله برای کودکان سه تا یازده سال و بانوان و علاقه مندان به رشته های هنری در این مجموعه در سانس ویژه بانوان به صورت گروهی و خصوصی تحت نظر مربیان بین المللی.
ارایه دهنده رشته های فیتنس و بدن سازی، ورزش های آمادگی جسمانی و درمانی، کلستنیکس و کراس فیت و رشته های نوین ورزشی با کمترین میزان آسیب و بیشترین بازدهی برای کودکان بانوان و آقایان.

مراحل ساخت

ساخت این مجموعه با هزینه شخصی مؤسسین و طراحی گروه معماری ژیار طی یک سال به طول انجامید.

امکانات مجموعه

سالن سرپوشیده و زمین تخصصی اسکیت، زمین استاندارد هاکی، سالن قیتنس، فروشگاه ورزشی، بوفه، فضای باز و رَک تخصصی کلستنیکس و کراس فیت

رک کراس فیت و کلستنیکس

سیستم هوشمند لاکر و تردد

خوابگاه اختصاصی

زمین اسکیت و هاکی